Cuma , 24 Kasım 2017
Yeni
Buradasınız: Anasayfa » Amanda Bynes » Uzun Tişörtler

Uzun Tişörtler
Uzun tişörtler, ünlüler tarafından da tercih edilen son derece kullanışlı parçalar. Ünlü anneler, genelde parkta çocuklarıyla oynarken ya da bebeklerini kucaklarında taşırken uzun tişörtlerini giyerken, sportif ünlüler de taytlarının üzerine giyerek spor salonlarına gidiyor. Bacaklarına güvenen bazı ünlüler ise tişörtlerini elbise gibi kullanarak çoraplarla ya da çıplak bacağa giyerek botlarla veya çizmelerle kombinasyonlar yapıyor. Şimdi ünlülerin uzun tişört kombinasyonlarına bir gözatalım.

Miley Cyrus, kolları dantelli uzun tişörtünü dizaltı çoraplar ve siyah çizmelerle birleştirirken, Amanda Bynes da deri ceket ve parmak arası terliklerle bir kombinasyon yapmış.

Gelelim annelere. Christina Aguilera çocuğuyla gezmeye çıkarken, 2 tane uzun tişörtü üstüste giymiş ve taytla bir kombinasyon yapmış. Milla Jovovich de yine tişörtünü taytla beraber giyerek rahat bir hava yakalamış. 2. çocuğuna hamile olan Nicole Richie ise tayt, UGG botlar ve de uzun bir hırkayla giymiş tişörtünü.

Uzun tişört deyince, akla gelen ilk isimlerden biri de Lindsay Lohan. Lindsay, özellikle uzun beyaz tişörtleri, taytlarla ve çoraplarla giymeyi çok seviyor. Akla gelen bir başka isim de Hilary Duff. O da genelde spor yapmaya giderken uzun tişört ya da atlet tercih eden bir isim.

Aşağıda ise diğer yapılabilecek kombinasyonlar var. Ashley Tisdale ve Jessica Biel tişörtlerini, skinny jeanlerle kombine ederken, Kate Moss da üzerine bir kazak ve de ceket giymiş.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top