Cuma , 24 Kasım 2017
Yeni
Buradasınız: Anasayfa » Gisele Bundchen » Kısa Şort

Kısa Şort
Havaların ısınmasıyla beraber birçok ünlü kısa şortlarla, özellikle de kısa kot şortlarla sokağa çıkıyor. Sadece sokakta değil, bazı açılış ve ödül törenlerinde bile şort tercih eden ünlüler var. Ben de hazır bahar geldi, belki siz de (tabii cesaretliyseniz ve bacaklarınıza güveniyorsanız) şort giymek istersiniz diyerek, ilham vermesi amacıyla, Mart ayı içinde şortla fotoğraflanan ünlülerden bir potpori hazırladım.

Kot Şort

Kot şortlar, özellikle de kısacık olanlar ünlüler tarafından bu ara çok fazla tercih ediliyor, hatta Vanesaa Hudgens, kot şortunu siyah bir bluz, siyah çizmeler ve uzun kolyelerle birleştirerek, Nickolodeon tarafından düzenlenen Kids Choise adlı ödül töreninde giymiş. Vücuduna çok güvenen (haksız da sayılmaz) Megan Fox ise şortunu beyaz bir atlet ve parmak arası terliklerle kombinlemiş. Hayden, şort üzerine pembe spor bir gömlek giyerken, Hilary de siyah bir bluz ve botlarla tamamlamış kıyafetini.

Lindsay Lohan’ı genelde hep siyah taytlarla görüyoruz fakat o da bu modadan uzak kalamamış olacak ki kısa bir kot şort üzerine ekoseli gömleğiyle çıkmış sokağa. Kristin Kavallari, şortu sahilde bikinisinin üstüne giymeyi tercih etmiş. Gisele ve Miley ise bu ay içinde modaya uyarak şort giyen diğer ünlüler olmuş.

Tabi ki sadece kot şort değil ünlüler tarafından tercih edilen. Diğer örnekler de aşağıda, artık siz hangi kombinasyonu beğendiyseniz onu denersiniz, tabi kendi tarzınızı yaratmanız  ve özgün olmanız en iyisi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top