Cuma , 24 Kasım 2017
Yeni
Buradasınız: Anasayfa » Anket » Jessica Chastain 2013 Akademi Ödüllerinde

Jessica Chastain 2013 Akademi Ödüllerinde
jessica-chastain-oscar-2013

Bu gece Zero Dark Thirty’deki rolüyle En İyi Kadın Oyuncu dalında ödüle aday olan Jessica Chastain’den daha canlı bir renk bekliyordum ben. Ama bu, parıltılarla süslü karamel renkli (Arzu Kaprol NTV’delki yayında rengi böyle tanımladı) straples elbiseyle oldukça hoş göründüğünü de inkar edemem. Armani Prive elbisesi zaten parıltılı olduğu için Jessica kolye takmayı tercih etmemiş, efsane saçlarını da açık bırakan güzel oyuncu koyu renk ruj sürmeyi de ihmal etmemiş. Sonuç olarak Jessica bence oldukça şık, sizce?


2 yorum

  1. bu nasıl bir güzelliktir böyle nazarım değicek diye korkuyorum=))
    olabildiğince objektif olarak yorum yapmaya çalışıcam=P en iyi makyaj ve ”SAÇ” ödülünü benden aldı bir kere=)) elbisesinin modeli klasik gibi görünsede ben çok başarılı buldum özellikle kumaşı çok hoş canlı renler çok yakışıyor katılıyorum ama ben bu rengide yakıştırdım ve senin gibi oldukça şık buldum kendisini=)

    • Flaşlar patladıkça elbisenin üzerindeki pırıltılar çok hoş görünüyordu. Kırmızı halı röportajında da bu saçıyla aynı renkte bir elbise giydiğini (soruyu soran kızıl saçlılar için bu rengin riskli olduğunu söyledi) ve bu rengi kendine yakıştırdığını söyledi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top