Cuma , 24 Kasım 2017
Yeni
Buradasınız: Anasayfa » Christina Aguilera » Çizmeler ve Botlar

Çizmeler ve Botlar
Dizüstü çizmeler, kemerli motorcu botları ve renkli bilekte botlar bu sene en çok tercih edilen modellerdendi. Özellikle de Frye’in motorcu botları, Louboutin’un dizüstü çizmeleri, UGG Botlar, Chloe’nin ve Burberry’nin topuklu bilekte botları ve Fiorentini + Baker marka çizmeleri ünlülerin ayağında sık sık gördük. İşte size bu botlar ve çizmelerle nasıl kombinasyonlar yapabileceğinize dair ünlülerden örnekler.

Motorcu Botlar

Motorcu botları, skinny jeanler, deri ceketler ve günlük elbiselerle tamalayabilrsiniz.  Örneğin Frye marka motorcu botlarını çok seven Miley Cyrus, günlük hayatta skinny jeanleriyle özel davetlerde de mini elbisesiyle giyiyor bu botları. Ayrıca Fiorentini + Baker markasını tercih eden Halle Berry’nin mini elbiseli, Kristin Cavallari’nin skinny jeanli ya da Kate Beckinsale’in taytlı kombini de size fikir verebilir.

Chloe Kemerli Botlar

Özellikle Sienna Miller’ın ve Kate Bosworth’un tercih ettiği Chloe’nin kırmızı kemerli botu ve yine Chloe’nin zımbalı botu da yine minilerle ve kısa şortlarla çok şık duruyor.

Sienna Miller gibi bir stil ikonundan başka örnekler vermesem olmazdı. Yukarıda Sienna’nın çizmeler ve bilekte botlarla yaptığı diğer kombinasyonlar var. İlk fotoğraftaki Chle botlar da son zamanlarda bir çok ünlü tarafından tercih edilen bir model.

Dizüstü Çizmeler

Dizüstü çizmeler özellikle mini elbiseler ve eteklerle hoş duruyor. Biraz iddialı bi model olduğu kesin ama düzgün bacaklarınız varsa denemekten çekinmeyin derim.

Dizüstü modeller ünlülerin bu sene en sık tercih ettiği modellerdendi. Christina Aguilera gümüş rengi Louboutin’larıni mini elbisesiyle, Lindsay Lohan Gucci’sini taytla, Rihanna da Chloe’sini dar pantolonla giydi. Louboutin’un bağcıklı modeli moda çekimlerinde de sık sık kullanıldı.

UGG Botlar

Kimi UGG botları çok rahat buluyor ve sık sık giyiyor kimi ise artık herkeste var hem de çok kabalar deyip yüzüne bile bakmıyor. Ama bu ünlüler arasında da popüler bir model olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Burberry Bilekte Botlar

Benim en çok hoşuma giden modellerden birisi de Gwyneth Paltrow tarafından Paris Moda Haftasında da giyilen Burberry’nin bilekte botları.

Karışık

Kristin Bell’n giydiği Jimmy Choo for Hunter yağmur çizmeleri de popüler modellerden biri. Leopar deseni de şimdilerde çok moda. Leighton Messter, giydiği Louboutin bilekte botlarla bu modayı takip ettiğini göstermiş. Hilary Duff’ın marka seçimi de Louboutin’dan yana olmuş. Gwen Stefani ise topuksuz bir model tercih etmiş. Taylor Momsen ise dökümlü çizmelerden giymiş.Tabi ön plana çıkan daha birçok marka ve model var ama hepsini koymak mümkün değil. Sizin aklınıza gelen ya da sık sık giydiğiniz bir model varsa önermekten çekinmeyin.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top