Pazar , 23 Temmuz 2017
Yeni
Buradasınız: Anasayfa » Anket » Ashley Simpson Saç Modeli

Ashley Simpson Saç Modeli
Ashlee’nin sarı renkteki kısa saçlarını beğendiniz mi?

 

16 yorum

 1. bence çok cool durmuş.bu aralar bende istiyorum ama koyu kahveden emma watsonun burberry afişlerindeki haline nasıl döndürebilirim bilmiyorum.istanbulda fiyatı uygun bildiğin kuaför var mı acaba?
  bu arada nasılsın.artık safyana eskisi gibi sık giriyorum ancak uzun zamandır bişi yazamadım.hala en sevdiğim blog bu.hepsinden daha sıcak bence! 🙂

 2. Merhaba, iyiyim ben, herşey yolunda. Umarım sen de iyisindir, yorumlarını eksik etme, senin yorumlar eğlenceli oluyor genelde, iyi sözlerin için de teşekkür ederim. Benim saçlarım uzun zamandır bayağı uzun o yüzden de sık sık kuaföre gitmem gerekmiyor. Önceden Bahçeşehirde oturuyordum ve yıllarca orda aynı kuaföre gittim. Şimdi de Taksime taşındım ama burda henüz biryer keşfedemedim uygun fiyatlı olan.

 3. benimkide çok uzun belimdeler bu yüzden kuaföre gitmeye korkuyorum.ya yanarsa kesilirse diye 🙂 sanırım bu fikri tekrardan rafa kaldırıcam.

 4. çok hoş bir kesim olmus hepmoda coffea bende uzun saçlıyım ama bu tür kesimleri kıskanır oldum beraber mi kestirsek kızlar ne yapsak:)

 5. Ben de kıskanmıyor değilim:) Güzel olucağını bilsem kesin kestiririm ama bazen hayal kırıklığı da oluyo. Gerçi son yazdığım postta cesaret ve doğru kesim işe yarar dedim ama demek kolay yapmak zor:)

 6. ama hep kıskanarakmı bakcaz üç prenses yapabiliriz:)hepmoda blog sahibi olrak liderlik etmelisin 🙂

 7. Yok yok sen önden git ben arkadan gelirim:) Ya aslında dediğim gibi ben yıllar önce upuzun saçlarımı bir anda kısacık kestirmiştim. Bazen esiyo insana öyle. Sıkılıyo birşeylerden. Değişiklik iyi gelebiliyo.

 8. ay ben denemezsem içimde kalacak hafta sonu kestiriyorum hepmoda sende gelcekmisin yarı yolda bırakma ama beni söz ver.

 9. Bu haftasonu benim gelmem zor:) Sen nereye gidiyorsun kuaföre merak ettim ama?

 10. ama sen neden gelmiyorsun :(içimizdemi kalsın ama kökü bizde değilmi ama ben tek kalcam o zaman olmazki:(
  ben konyadayım cnm sendemi burdasın yoksa:)

 11. haha:)) Istanbuldayım ben. Bir orta yer bulalım o zaman.

 12. yok ya ben asla kestirmem böyle saçımı aklımdan bile geçmedi sadece saçımı boyatmayı düşünüyorum 🙂

 13. ya kızlar kırk yılda bir heveslendim ama sizden destek yokki.orta yolu nasıl bulcez pakı hepmodacım:)

 14. nermin; O zaman ben şöyle diyim. Eğer çok istiyorsan kestirmekten korkma, sen de dedin kökü sende. Gerçekten kestireceksen umarım sonuçtan memnun kalırsın:)

  coffea; ben de bu modelden ziyade Scarlett’in ve Keira’nınkini beğendim. Aslında Ashlee’nin modeli de güzel fakat sanırım renginde bir sorun var. Tam karar veremedim. Kızıl saçları vardı bir ara Ashlee’nin onu çok beğeniyordum ben. Ben de uzun zaman kızıl saç kullanmıştım. Ama bir müddettir boyatmıyorum. Sen ne renk düşünüyorsun?

 15. başardım ole ole ole yerli emma oldum:)tepkiler olumlu sen delımısın dedıler evet dedım :)eee sırada kım var:)

 16. Ciddi misin? Kestirdin mi gerçekten? Tebrik ediyorum, güzel olduğuna da sevindim:)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top